5 найочікуваніших гаджетів Apple у 2021 році

Представляємо п’ять самих очікуваних пристроїв американської компанії Apple, які будуть презентовані в наступному році.

Apple AirTag

Чутки про гаджет з’явилися давно. Це буде універсальний пристрій, за допомогою якого можна швидко знайти будь-яку річ. Багато хто розраховував побачити Apple AirTag ще на осінній презентації, але це буде пізніше – наступного року.

Оновлений iPhone 12S

Apple традиційно випустить трохи оновлений «дванадцятий» iPhone. 2020 рік дав нам цілих чотири iPhone 12, і вперше за свою історію компанія також представила зменшену версію свого пристрою iPhone 12 Mini.

Нові Apple Watch

У нових Apple Watch американський виробник, найімовірніше, додасть деяких змін, але прориву чекати не варто. Дизайн повинен залишитися таким же.

Безрамковий iPad

Аналітики припускають, що у 2021 році Apple може випустити безрамковий iPad. Про які саме моделі йдеться, поки що прогнозувати складно. Розраховувати на зміни в iPad Mini поки що не варто. Можливо, Apple візьмуться за нього, але декількома роками пізніше.

Новий MacBook Pro 16

Запуск процесора М1 перевершив всі очікування. Схоже, що такого не очікували навіть в Apple. Цілком очікувано, що в компанії захочуть використовувати свій чіп в інших пристроях. Аналітики припускають, що наступним таким пристроєм стане MacBook Pro 16.

Читайте також: Ілон Маск зізнався що хотів продати Tesla компанії Apple

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше