Twitter автоматично банить українців які часто пишуть про війну

Після підриву росіянами Каховської ГЕС українці розпочали інформаційну кампанію в Twitter – але, як виявилось, соцмережа почала позначати деякі публікації тегом «‎чутливий контент» та приховувати їхній вміст. Не став винятком і обліковий запис президента України Володимира Зеленського.

У налаштуваннях Twitter є опція «‎показувати медіафайли делікатного характеру», яка, як виявилось, стандартно вимкнена у налаштуваннях більшості користувачів – і якщо людина не поставила «‎галочку», то контент про війну в Україні, який соцмережа позначила «‎чутливим», вона не побачить.

«‎Якщо юзер витрачає від 3 до 5 секунд на дію, він буде задоволений. Щоб знайти налаштування відображення, звичайному користувачу знадобиться не одна хвилина. Це відсіює 95% користувачів. Вмирайте тихо, та не заважайте відпочивати», – написав у Twitter акаунт @eto_bim, який поділився тредом про спосіб, в який соцмережа приховує пости українців.

Цікаво, що в застосунку для iOS опція «‎показувати чутливий контент» взагалі не показується — змінити налаштування можна у вебверсії та застосунку на Android.

Ще одна проблема – так званий «‎тіньовий бан» для українців, які активно постять інформацію про воєнні дії в Україні, збори на допомогу ЗСУ та атаки росіян. Така позначка, яку Twitter видає на власний розсуд, ускладнює пошук акаунтів і їхнє відображення у стрічці.

У цьому випадку мова йде про так званий «search suggestion ban‎» – де акаунт в пошуку можна знайти лише ввівши його точну назву. Серед причин, якими Twitter пояснює таке блокування – це публікація «‎тривожного контенту», підозра у «‎скоординованій поведінці» тощо.

Джерело itc.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше