У росії помітили новий стелс-безпілотник С-70 “Охотник”, який, ймовірно, вже використовують – еРадар

На аеродромі “Ахтубинск” в астраханській області росії був помічений новий безпілотник С-70 “Охотник”. Супутниковий знімок із російським БПЛА було опубліковано Telegram-каналі “еРадар” 18 січня.

На зображенні помітні обриси літального апарату, що нагадує форму безпілотника С-70, який виконаний за схемою “літаюче крило” із застосуванням стелс-технологій.

У коментарях під знімком йдеться про те, що росіяни, можливо, розпочали випробування нового БПЛА.

“Судячи з усього, рф почала тестувати або активно використовувати новий тип БПЛА — С-70 “Охотник”. Якщо вірити супутниковим знімкам, цей БПЛА доставили на аеродром “Ахтубинск” два дні тому”, — ідеться в повідомленні.

Супутниковий знімок аеродрому “Ахтубинськ”

Також зазначено, що наразі росія має в арсеналі лише три таких апарати, — їх було прийнято на озброєння 2023 року. При цьому перший випробувальний політ С-70 відбувся ще до повномасштабного вторгнення в Україну — у 2019 році.

Що відомо про БПЛА С-70 “Охотник”

Російські профільні ресурси з посиланням на експертів пишуть, що при розробці безпілотника конструктори зупинилися на схемі “літаюче крило”. Довжина С-70 досягає 14 м, а розмах крила становить 19 м — це майже в півтора раза більше, ніж у бомбардувальника Су-34.

Злітна маса апарату — близько 25 т, а дальність польоту досягає 5000 км, стеля — в межах 18 км, при цьому “Охотник” може нести озброєння масою до 2,8 т. Стверджується, що швидкість польоту апарату може досягати 1400 км/год. Частина систем машини уніфіковані з системами винищувача Су-57.

Російські джерела не пройшли й повз гучні заяви про використання в С-70 технологій штучного інтелекту. Щодо цього безпілотник нібито є прототипом винищувача 6-го покоління, однак апарат не отримає функцію ухвалення рішення на застосування зброї.

Водночас попри заявлені характеристики, “Охотник” є типовим безпілотником, який зовні нагадує американський бомбардувальник В-2 Spirit. Його конструкція передбачає оснащення за модульною схемою, що дасть змогу змінювати корисне навантаження залежно від характеру бойового застосування.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше