Названо моделі старих телефонів, які можуть коштувати цілий статок

Багато користувачів не поспішають викидати старі апарати після придбання нового смартфона. Компанія Protect Your Bubble, що працює на британському ринку, опублікувала список старих телефонів, на продажу яких можна непогано заробити.

Зокрема, до нього увійшов апарат DynaTAC 8000X виробництва Motorola. Цінність цієї моделі для колекціонерів полягає в тому, що вона є першим мобільним телефоном в історії людства. На eBay девайс Motorola можна продати за 1 965 USD. Модель DynaTAC 8000X була представлена північноамериканською компанією в 1985 році. На момент виходу апарат коштував удвічі дорожче.

На продажу апарата Touch Diamond2 від компанії HTC можна заробити близько 600 USD. Прем’єра цього Windows-смартфона відбулася у 2009 році. Він з’явився на комерційному ринку через рік після прем’єри iPhone 3G другої генерації. Компанія-виробник позиціонувала апарат як “персонального цифрового помічника”. На момент виходу його вартість становила 145 USD.

Замикає ТОП-3 найдорожчих ретро-смартфонів модель iPhone 2G. Її можна продати майже за 600 USD. За iPhone другого покоління на eBay можна виручити близько 333 USD.

Від продажу моделі Motorola RAZR2 можна виручити 341 USD. Телефон-помада Nokia 7280 колекціонери оцінюють у 200 USD. Середня вартість Motorola Microtac 9800X на eBay становить 264,7 USD.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше