Alienware показав перші у світі ігрові монітори QD-OLED формату 4K UHD із частотою оновлення до 360 Гц

Бренд Alienware продемонстрував одразу два нові монітори. Моделі були показані в рамках TwitchCon 2023.

Alienware показав ігрові монітори AW3225QF і AW2725DF. Обидва побудовані на базі панелей QD-OLED. За словами виробника, AW3225QF – це перший у світі монітор з дисплеєм QD-OLED формату 4K ULTRA HD. Він має частоту оновлення кадрів 240 Гц, вигнутий екран і підтримку технології AMD Freesync Premium.

Що стосується AW2725DF, це перший у світі монітор QD-OLED з частотою оновлення 360 Гц. Його екран отримав підтримку роздільної здатності Quad HD (2560 x 1440), плоский дисплей і трирічну гарантію на відсутність вигорання пікселів.

Детальні характеристики нових моніторів компанія не розкрила. Параметри та вартість стануть відомі на виставці CES 2024, яка відбудеться на початку січня наступного року.

Джерело wccftech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше