Американські медики назвали 3 звички, що провокують діабет

Американські медики перерахували 3 звички, які можуть спровокувати цукровий діабет. Однією з них є небажання пити каву.

Цукровий діабет є одним з найпоширеніших захворювань в цей час. При цьому недуга має відношення до людей будь-якого віку. Як пояснили медики з США, попри генетичну схильність до недуги, неправильні звички також можуть спровокувати хворобу. Зокрема, схильні до ризику особи, які відмовляються від вживання кави у зв’язку з помилкою, що напій небажаним чином позначається на метаболічних процесах організму. Навпаки, наукові дослідження показали, що вживання її один або два рази на день зменшує ймовірність розвитку стану.

Небажаною звичкою є любов до фастфуду, що пов’язано з підвищенням рівня вісцерального жиру. Його накопичення не тільки призводить до ожиріння і серцево-судинних захворювань, але і зниження чутливості організму до інсуліну.

Американські медики нагадали й про важливість вітаміну D, через те, що його дефіцит може спровокувати діабет. При цьому отримувати його важливо не тільки з продуктів, але і сонця, оскільки в останньому випадку паралельно відбувається поліпшення функціонування підшлункової залози. Таким чином, домосіди потрапляють в групу ризику.

Джерело newsyou

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше