Android 15 дозволить вимикати екран без блокування

Сьогодні Android не надає альтернативи: вимкнений екран означає блокування телефону, що унеможливлює роботу деяких програм. Для таких додатків доводиться тримати екран включеним, даремно витрачаючи заряд батареї. Android 15 дозволить вимикати екран без блокування телефону, щоб додатки продовжували працювати, але екран не світився, заощаджуючи заряд акумулятора.

Нова функція називається Adaptive Timeout. Однак ця функція може бути обмежена пристроями Pixel, принаймні спочатку. У майбутньому вона може стати доступною для всіх телефонів Android, які зможуть працювати з Android 15. Це якщо Google взагалі запровадить Adaptive Timeout після запуску Android 15.

Адаптивний тайм-аут визначає, чи дивиться користувач на дисплей, і вимкне екран, якщо ні. Але якщо вимкнути дисплей швидше, ніж зазвичай, ви отримаєте кращий час автономної роботи. Смартфон споживає менше енергії, якщо екран вимкнено.

Функція «контекстного тайм-ауту спрацьовуватиме швидше за 15- або 30-секундне налаштування автоматичного блокування в параметрі Час очікування екрана, яке ви можете використовувати зараз. Якщо телефон визначить, що ви ним не користуєтеся або не дивитесь на нього, він повинен негайно заблокуватися.

Незрозуміло, які датчики Android 15 використовує для адаптивного тайм-ауту. Можливо, справа в камері для селфі, можливо, у тому, як користувач взаємодіє з контентомна екрані, або, можливо, це алгоритм, який враховує кілька факторів.

Джерело techtoday

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше