Apple і Meta обговорюють співпрацю в сфері AI для iOS 18

Світові гіганти технологій, Apple та Meta можуть укласти угоду, спрямовану на підвищення штучного інтелекту в їхніх продуктах. За даними The Wall Street Journal, обговорюване партнерство передбачає інтеграцію моделей Meta AI в майбутнє оновлення iOS 18 для Apple Intelligence.

Це партнерство відкриває шлях до функцій, які об’єднають продукти обох компаній, дозволяючи користувачам iOS 18 використовувати інтелектуальні можливості Meta AI, такі як підтримка у письмі, фотореалістичне зображення та інше.

Згідно з умовами угоди, Meta AI не буде збирати дані користувачів і буде доступним як безкоштовний бекенд через ChatGPT-4o. Крім того, юзери зможуть отримати доступ до додаткових функцій через обліковий запис ChatGPT Plus.

Оновлення iOS 18, яке обіцяє стати першим з включенням цієї інтеграції, заплановане на цей рік для користувачів iPhone 15 Pro, iPad і Mac з чіпом M1 або пізнішими моделями.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше