Apple переходить на нову стратегію: iOS 18 не буде використовувати хмарні сервери для AI

На основі даних від Bloomberg та інших джерел стало відомо, що Apple випустить перший набір функцій штучного інтелекту для iOS 18, які не будуть використовувати хмарні сервери. Це означає, що ці функції будуть повністю залежати від пристрою.

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, у великій мовній моделі компанії немає компонента хмарної обробки, яке забезпечує нові можливості.

Попри те, що деякі хмарні функції штучного інтелекту можуть бути пропоновані через Gemini Google або інших постачальників, Apple ймовірно не включатиме власний чат-бот аналогічний ChatGPT безпосередньо в iOS 18.

Проте, є чутки, що iOS 18 матиме нові генеративні функції AI для різних інструментів, таких як Spotlight на iPhone, Siri, Safari, ярлики, Apple Music, Messages, Health, Numbers, Pages, Keynote.

Apple повідомить про оновлення програмного забезпечення на щорічній конференції розробників WWDC, яка запланована з 10 по 14 червня.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше