Apple перенесла випуск власного модему 5G на кінець 2025 або навіть початок 2026 року

Компанія Apple вже давно веде розробку власного модема 5G, щоб розірвати дорогу угоду з Qualcomm. Спочатку випуск цього модему очікувався в 2024 році, але тепер терміни довелося перенести.

Марк Гурман (Mark Gurman) з Bloomberg повідомляє, що компанія зіткнулася з проблемами в розробці, внаслідок чого вихід модема довелося перенести на кінець 2025 року або навіть на початок 2026-го. До цього часу Apple використовуватиме у своїх пристроях модеми Qualcomm – обидві компанії підписали контракт до 2026 року.

Подейкують, що розробка чипа перебуває на ранній стадії і може відставати від конкурентів на роки. Згідно зі звітом, справи йдуть не гладко, і на розробників чекає багато роботи, щоб домогтися кінцевого результату. За словами джерела, команда Apple з апаратних технологій “розтягнута” на безліч проектів, що призводить до труднощів з усуненням помилок.

До речі, наразі фірмові модеми 5G є тільки у Qualcomm, Samsung, Huawei, MediaTek і Intel.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело gagadget
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше