Apple презентувала власну систему штучного інтелекту

На WWDC 2024 компанія Apple представила набір функцій генеративного ШІ під назвою Apple Intelligence. Ці функції з’являться на iPhone, iPad і Mac цієї осені. На користувачів чекають поліпшені інструменти редагування тексту, можливості створення зображень і розумніші функції організації.

Ключові функції Apple Intelligence

Інструменти роботи з текстами

Ця функція дає змогу користувачам редагувати текст у різних додатках, використовуючи такі функції, як автоматична перевірка орфографії, створення текстів і рерайт. Користувачі можуть обирати різні стилі письма, такі як професійний, неформальний, лаконічний або навіть поетичний.

Інтелектуальна організація

Електронні листи та повідомлення тепер автоматично категоризуються і розставляються за пріоритетами залежно від важливості. Попередні перегляди надають короткий огляд вмісту листа, а не просто показують частину першого речення.

Створення зображень

Користувачі можуть використовувати Apple Intelligence для створення зображень для емодзі, презентацій або текстових повідомлень. Він також може перетворювати ескізи в докладні зображення або рекомендувати зображення на основі письмового контенту. Крім того, нові інструменти редагування фотографій дають змогу точно видаляти об’єкти.

Розширені можливості Siri

Siri тепер може розуміти призначені для користувача запити на основі контексту та інформації з різних додатків. Він може отримувати інформацію, таку як файли, фотографії, або планувати заходи, об’єднуючи інформацію з різних додатків. Siri також може отримувати доступ до навчальних матеріалів або змінювати налаштування пристрою за допомогою текстових команд. Існує також необов’язкова інтеграція з ChatGPT від OpenAI, яка пропонує додаткові можливості створення тексту і зображень для користувачів з платними підписками.

Увага до конфіденційності

Apple робить акцент на обробці даних на пристрої для більшості завдань ШІ. Хмарні робочі навантаження використовують захищені сервери Apple з незалежно перевіреним кодом. Дані користувачів не зберігаються на серверах, а все програмне забезпечення відкрите для перевірки.

Apple Intelligence запускається цієї осені з підтримкою американської англійської мови. Інші мови будуть додані пізніше.

Хоча Apple Intelligence пропонує багатообіцяючі функції, ще належить побачити, чи зможе він розв’язувати такі проблеми, як помилки у фактах (проблема галюцинацій), поширені в моделях генеративного ШІ. Крім того, інтеграція ChatGPT викликає побоювання з приводу надійності, конфіденційності та авторських прав.

Джерело igate

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше