Apple робить ставку на Siri: оновлений помічник стане ключовим елементом нової стратегії ШІ

The New York Times опублікував звіт, в якому розкривається стратегія Apple з переходу до власної розробки технології штучного інтелекту. Один із центральних пунктів цієї стратегії — оновлення Siri, що має перетворити її в більш сучасну та ефективну платформу.

Згідно зі звітом, прийняття рішення про оновлення Siri було зроблене вищим керівництвом Apple на початку минулого року. Вищий віцепрезидент із розробки програмного забезпечення Крейг Федерігі та старший віцепрезидент із машинного навчання та стратегії штучного інтелекту Джон Джаннандреа протягом кількох тижнів провели тестування OpenAI ChatGPT, щоб зрозуміти, як конкуренти вдосконалили свої асистенти, і як результат, ‌Siri‌ виглядає застарілою.

За даними звіту, команда, що відповідає за розробку ‌Siri‌, не отримувала достатньо уваги та ресурсів у порівнянні з іншими групами всередині Apple.

Оновлена версія ‌Siri‌, яка буде представлена на конференції WWDC 10 червня, має стати більш розмовною та функціональною.

Компанія працює над покращенням її можливостей у налаштуванні таймерів, створенні зустрічей у календарі, додаванні елементів до нагадувань і підсумовуванні тексту.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше