Apple Vision Pro протестували на міцність – пристрій виявився досить міцним, але може розбитись при падінні (відео)

Окуляри доповненої реальності Apple Vision Pro, які тільки кілька днів тому надійшли в продаж, вже пройшли перші випробування на міцність. За даними YouTube каналу AppleTrack, скло Vision Pro виявилося надійнішим, ніж багато хто очікував.

При звичайному використанні, наприклад, коли користувач який носить гарнітуру, ненароком зачіпає стіну або меблі, переднє скло Vision Pro може отримати подряпини, але серйозних пошкоджень уникає. В першу чергу виходять з ладу динаміки. Однак, падіння з висоти голови, ймовірно, повністю розтрощить переднє скло пристрою… проте, дивовижно, але девайс залишається майже повністю працездатним…

Щоб випробувати звичайні випадкові пошкодження, як от зіткнення з предметами вдома під час використання прозорого режиму, Сем Коул з AppleTrack спочатку легенько вдарив Vision Pro об стіни своєї кімнати, як видно на відео в шапці до цієї статті. Vision Pro легко витримав нормальний рівень сили; більша ймовірність, що ви зможете поранити себе та отримати струс мозку, ніж пошкодити скло Vision Pro.

Однак, попри те, що камера, скло та лінзи залишилися цілими, правий динамік перестав видаючи звук. З’явилася проблема зі з’єднанням на боці обідка, через що аудіопод більше не отримував живлення.

Тим не менш, гарнітура показала міцність. Вона добре перенесла удари від декількох падінь на килим. Після декількох падінь динаміки отримали більш помітні ушкодження — обідки виявилися досить вразливими. Також легко відпадає ущільнювач від світла; магнітне кріплення виявилося не дуже надійним, тому краще не тримати пристрій за ущільнювач.

Досягнувши екстремальних умов, після восьмого падіння з висоти, скло Vision Pro нарешті тріснуло і розбилося. Однак цікаво, що можна було акуратно відлущити шар розбитого скла, а основна частина гарнітури продовжувала працювати. Внутрішні та зовнішні екрани EyeSight світились та функціонували звичайно, навіть без цілого шматка переднього скла.

Насправді, здається, що дисплей EyeSight став трохи яскравішим без цього скла. Повне відео “експерименту” можна переглянути у верхній частині цієї статті.

Джерело 9to5mac

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше