AstraZeneca та Absci використовують ШІ для створення ліків від раку

Фармацевтична компанія AstraZeneca підписала угоду на майже $247 млн з компанією Absci, яка спеціалізується на вивченні штучного інтелекту, щоб розробити антитіла для боротьби з раком, повідомляє Reuters.

Співпраця Absci з AstraZeneca спрямована на створення генеративної ШІ-моделі з мінімальним рівнем ризику для створення нових вдосконалених антитіл. Поки що компанії не повідомили, на який саме вид раку вони спрямовують свої зусилля.

Absci використовує ШІ для розроблення лікарських препаратів, враховуючи, наскільки добре вони працюють з конкретними цілями в організмі, наскільки вони безпечні та інші чинники.

«Ми раді співпраці з AstraZeneca з метою використання нашого ШІ для розроблення нових методів лікування онкологічних пацієнтів»
генеральний директор Absci Шон МакКлейн

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше