Атака ATACMS по Луганському аеродрому: уражено мінімум п’ять гелікоптерів (супутникові фото)

Захисники України за допомоги ракет ATACMS на аеродромі в Луганську вразили щонайменше п’ять розташованих там ворожих гелікоптерів.

Супутникові знімки на підтвердження цього опубліковані в соціальній мережі Х (Twitter) користувачем Tatarigami_UA, який називає себе українським офіцером у резерві.

“Візуальні дані із зображень Planet Labs, які є в нашому розпорядженні, показують, що принаймні 5 гелікоптерів зазнали пошкоджень різного ступеня. Існує ймовірність того, що постраждали й інші аеродромні транспортні засоби, але поточна роздільна здатність ускладнює підтвердження”, – написав він.

За словами @Tatarigami_UA, на знімках від 18 жовтня помітні сліди вибухів.

Ці сліди – нові, адже на знімках від 10 жовтня їх немає.

“Уражена територія велика, і, схоже, там є кратер. Однак ми не можемо підтвердити, це сталося виключно в результаті удару ракети, детонації гелікоптера чи комбінації того та іншого одночасно”, – пише @Tatarigami_UA.

При цьому, як зазначає автор публікації, на аеродромі продовжують стояти багато гелікоптерів – так само як і на ураженому ATACMS аеродромі в окупованому Бердянську.

“В підсумку, атаки як на Бердянськ, так і на Луганськ були успішними, незважаючи на те, що вони були захищені різними системами ППО”, – додав він.

Нагадаємо, вранці 17 жовтня СтратКом ЗСУ повідомив, що Сили оборони вночі завдали успішних ударів по гелікоптерах та обладнанню аеродромів російських окупаційних військ поблизу окупованого Луганська та Бердянська. Того ж дня Сили спецоперацій заявили, що під час ударів було знищено 9 гелікоптерів, пускову установку ППО та склад боєприпасів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше