АвтоКрАЗ розпочинає використання американських двигунів Cummins

Кременчуцький автомобільний завод (АвтоКрАЗ) готує оновлення вантажного автомобіля моделі КрАЗ-63221.

Начальник експериментального цеху ПрАТ “АвтоКрАЗ”, Валентин Овдієнко, розповів в програмі Security talks про оновлення вантажного автомобіля КрАЗ-63221.

“Автомобіль 63221 знаходиться в процесі збирання. Оригінальність цього автомобіля полягає в тому, що на ньому застосований двигун Cummins, вся гальмівна система це Полтавського автоагрегатного заводу, вся система охолодження від Сумського авторемонтного заводу”, – розповів Валентин Овдієнко.

“Мости, підвіска, рама – це все власного виробництва, ливарну продукцію ми отримуємо: частину з Харкова, частину зі Сміли (ред. мова про Смілянський ливарний завод) для виробництва саме важких вузлів”, – відзначив начальник експериментального цеху “АвтоКрАЗ”.

Слід зазначити, що на підприємстві “АвтоКрАЗ” є власне ливарне виробництво, зокрема сталеливарний цех потужністю 15 тисяч тонн на рік та ділянка кольорового лиття, потужністю 300 тонн на рік. Виробництво оснащене електродуговими печами.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 – високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального та промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості.

Вантажівка виготовляється в модифікації військового призначення, обладнана системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів.

Нагадаємо, минулого місяця на автомобільному заводі АвтоКрАЗ заявили про портфель замовлень на 2022 рік у кількості 1000 вантажівок. В нього входять вантажні автомобілі замовлені департаментом оборони США в рамках 3-річного контракту.

Джерело specmachinery

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше