Автомобілі Peugeot отримають революційного помічника ChatGPT для водіїв, слідом за Volkswagen і Mercedes

Концерн Stellantis планує використовувати ChatGPT в автомобілях Peugeot для вдосконалення голосового асистента, приєднавшись до конкурентів, як-от Volkswagen і Mercedes-Benz.

Ми впровадимо ChatGPT у всіх автомобілях, включаючи нову модель e-3008, і невеликі комерційні автомобілі.

— Жером Мішерон, директор з продуктового плану Peugeot.

Peugeot запустить пілотну версію сервісу ChatGPT, який зможе підключатися до системи управління автомобілем і відповідати на багато загальних або пов’язаних з навігацією питань, в п’яти країнах — Франції, Великобританії, Німеччині, Італії та Іспанії. Планується, що сервіс стане стандартним обладнанням вже цього року.

Минулого року Mercedes-Benz, розпочав випробування в США, давши водіям змогу використовувати ChatGPT, заявивши, що це має допомогти отримувати більш природні відповіді та справлятися із запитами: від деталей пункту призначення і закінчуючи пропозиціями щодо вечері, передає Reuters.

Volkswagen заявив раніше цього місяця, що до середини року його голосовий асистент буде інтегрований з ChatGPT для полегшення інтерактивного діалогу з водіями. Peugeot також заявила, що запровадить нову восьмирічну гарантію на e-3008, порівняно з нинішньою дворічною гарантією на традиційні автомобілі, щоб спробувати заохотити водіїв переходити на електромобілі.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше