Безкоштовний Wi-Fi від «Укртелекому» вже працює на вулицях п’яти міст

«Укртелеком» зробив мережу безкоштовних публічних Wi-Fi-зон у п’яти містах — Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові.

Приблизно 700 публічних Wi-Fi-зон у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові вже працюють. Телекомунікаційні шафи позначені відповідними наліпками, щоб містяни знали, що саме тут за потреби можна безкоштовно скористатися інтернетом, навіть коли тимчасово немає електроживлення. За відсутності у районі електроенергії послуга може бути доступна протягом 2-4 годин, повідомляє оператор зв’язку.

Wi-Fi працює зі швидкістю до 20 Мбіт/с із середнім радіусом до 10 метрів від шафи. Фактична швидкість та радіус визначаються кількістю споживачів, які одночасно користуються доступом, та технічними параметрами пристрою споживача.

Назва мережі UKRTELECOM_FREE. Адреси можна подивитися на мапі.

Нагадаємо, що нещодавно Михайло Федоров та Олександр Камишін протестували Wi-Fi зі Starlink під час поїздки в Інтерсіті. Середня швидкість інтернету становила 65,7 мбіт/с.

Джерело ukrtelecom

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше