Браузер Microsoft Edge отримає вбудований VPN на базі Cloudflare

Microsoft тестує сервіс для свого браузера Edge, схожий на VPN. Сторінка підтримки на офіційному вебсайті Microsoft докладно описує функцію під назвою Microsoft Edge Secure Network, яка забезпечить шифрування даних і запобігатиме онлайн-відстеженню. Вона ще недоступна.

Функція Microsoft Edge Secure Network подібна до служби Cloudflare 1.1.1.1. По суті це проксі або VPN-сервіс, який шифрує дані перегляду, включаючи інтернет-провайдера користувача, і зберігає конфіденційність місцерозташування. Тому можна отримати доступ до вебсайтів із географічним обмеженням або контенту, заблокованому у країні користувача.

Щоб використовувати Microsoft Edge Secure Network, потрібно мати обліковий запис Microsoft, оскільки браузер відстежує обсяг даних, що передаються. Користувач отримає безплатно лише 1 ГБ. Сам Cloudflare не зберігає особисті дані користувачів, а будь-яка інформація, пов’язана з сеансами перегляду, видаляється кожні 25 годин. Інформація, пов’язана з використанням даних, видаляється наприкінці кожного місяця.

Швидше за все, користувачі версії браузера Dev або Canary, матимуть доступ до Microsoft Edge Secure Network першими.

Microsoft Edge — це не перший браузер, що пропонує VPN. Безплатний є в Opera, а Mozilla запустила платний VPN-сервіс у 2020 році.

Після заборони Facebook та Instagram у росії використання VPN збільшилося на 2088%, розкомнагляд блокує такі сервіси

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше