Британія інвестує 200 мільйонів фунтів у виготовлення дронів для України в рамках боротьби з російською агресією

Велика Британія виділить 200 мільйонів фунтів стерлінгів на виготовлення безпілотників для українських військових, заявив прем’єр-міністр країни Ріші Сунак під час пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві 12 січня, повідомляє Європейська Правда.

Цей пакет допомоги включає розвідувальні дрони, далекобійні атакуючі дрони та FPV-дрони, які будуть використовуватися для боротьби з російськими військами та зменшення ризиків для українського експорту через Чорне море.

Також, джерело зазначає, що ці дрони будуть виготовлені в Україні, але деталі не розголошуються.

Це стане найбільшим пакетом дронів, який Україна отримала від будь-якої країни. За словами Сунака, з початку війни Велика Британія надала Україні допомоги майже на 12 мільярдів фунтів стерлінгів. Хоча Сунак уник відповіді на запитання про використання цих дронів для ураження військових цілей на території РФ, він зазначив, що деякі операційні деталі залишаються конфіденційними.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше