Британія радить Україні зосередитися на обороні та ударах по Чорному морі та Криму у 2024 році

Міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс та командувач британської армії Тоні Радакін рекомендували Україні утриматися від наступальних дій на східних ділянках фронту у 2024 році, замість цього зосередитися на обороні та здійсненні ударів по Чорному морі та Криму. Під час зустрічей із президентом Володимиром Зеленським та іншими українськими високопосадовцями, британські високопосадовці порадили відступити з деяких проблемних позицій на сході, щоб укріпити оборону.

За інформацією Sunday Times, Радакін висловив занепокоєння щодо можливої фіксації українського командування, а зокрема Сирського, на сухопутних боях, рекомендуючи звернути увагу на розвиток військово-морського флоту за прикладом Ірану, що складається з легших, більш маневрених кораблів і безпілотників, здатних стримувати росію в Чорному морі і захищати життєво важливі судноплавні шляхи для українського експорту.

Шеппс та Радакін вважають, що ключ до успіху України у 2024 році лежить в ударах по Криму та російському флоту, що може значно вплинути на “російську ментальність” і позиції Путіна щодо втрати контролю над Кримом та Чорним морем.

Зустріч британських високопосадовців з українським керівництвом у Маріїнському палаці стала ключовим моментом у визначенні подальшої стратегії України у конфлікті з росією. Повідомляє Цензор.нет. Грант Шеппс та Тоні Радакін, представляючи Велику Британію, обговорювали із президентом Володимиром Зеленським та іншими українськими військовими та політичними лідерами потенційні напрямки для зміцнення оборони України. Основною порадою стала рекомендація сконцентрувати зусилля на захисті стратегічно важливих об’єктів, утримуючи оборону на північних і східних ділянках фронту, та в разі потреби відступити на більш стратегічні позиції. Також наголошувалось на значенні ударів по Чорному морі та Криму як елемента, що може змінити хід конфлікту на користь України. Ця зустріч підкреслила важливість міжнародної підтримки та співпраці у протистоянні російській агресії.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше