Британська техніка на службі у ГУР України: Спецпідрозділ Kraken отримав броньовик Pinzgauer 6х6 (фото)

На озброєнні спецпідрозділу Kraken з’явився броньовик Pinzgauer 6х6 британського виробництва. Його фотознімок було опубліковано в X OSINT-аналітиком Weapons Illustrated.

На фото зображений бронеавтомобіль у версії Vector PPV. Крім броньовика, на ньому можна побачити комплект нових шин. Судячи з усього, їх купили волонтери.

Точної кількості броньовиків, що перебувають на озброєнні спецпідрозділу, не називають. Не виключено, що Pinzgauer 6х6 було передано військовим розвідникам в єдиному екземплярі.

Уперше британські броньовики Сили оборони почали використовувати 2022 року. Вони забезпечують українським військовим високу мобільність. Одну з партій броньованих автомобілів минулого літа було передано ЗСУ анонімним благодійником.

Він закупив для одного з підрозділів ТРО щонайменше 8 бронемашин.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше