Чат-бот Bard від Google навчився кодити на 20 мовах програмування
Компанія Google додала в чат-бот Bard можливість генерувати та налагоджувати вихідний код 20 мовами програмування, серед яких є C++, Java Javascript, Python і Typescript.
Про це йдеться в офіційному блозі Google.
Нові можливості
Bard тепер може допомогти з програмуванням і розробкою програмного забезпечення, включаючи генерацію коду, налагодження та пояснення коду.
Одна з нових функцій — можливість експортувати код Python до Google Colab. Тобто, не потрібно копіювати та вставляти вручну.
Bard також може допомогти пояснити фрагменти коду. Це особливо корисно, якщо ви вперше вивчаєте програмування.
Bard також може допомогти налагодити код, навіть той, який написав Bard. Якщо Bard надає повідомлення про помилку або код, який не виконує те, що ви планували, просто скажіть Bard «цей код не спрацював, виправте його», і Bard допоможе вам усунути помилку.
Недоліки і перспективи
У компанії дали зрозуміти, що чат-бот буде посилатися на джерело будь-якого коду, взятого з опенсорс-проєктів. Але сама Google підкреслила, що Bard може припускатися деяких помилок під час генерації вихідних джерел. Власне, Bard у своїй поточній версії припускається помилок і в простих відповідях на запитання користувачів, що вже стало приводом для жартів.
Саме через те, що Bard може допускати помилки в коді, в Google порадили спочатку перевіряти ще раз і протестувати відповіді ШІ-помічника.
«Bard все ще є раннім експериментом і може іноді надавати неточну або хибну інформацію. Коли справа доходить до написання коду, Bard може надати вам робочий код, який не дає очікуваного результату, або надати неоптимальний або неповний код. Завжди двічі перевіряйте відповіді», – наголошують розробники Google.
Нагадаємо, Google ще 21 березня запустив чат-бота на базі штучного інтелекту під назвою Bard, щоб конкурувати з ChatGPT.