Чому бути донором крові корисно?
Донорство крові – важливий елемент медичної системи кожної розвиненої країни. Вчасні переливання рятують життя людей і в більшості випадків завершуються повним одужанням. Це також чудовий спосіб подбати про власний фізичний стан. Адже донорів завжди ретельно обстежують, щоб гарантувати інфекційну та імунологічну безпеку. Для точної діагностики in vitro використовують інноваційні лабораторні технології, надійні реактиви, перевірені витратні матеріали та передове програмне забезпечення. Більше інформації про сучасні методи скринінгового тестування можна знайти за посиланням https://bmi.com.ua.
Безплатні аналізи
Донорську кров обов’язково перевіряють на ВІЛ, сифіліс, гепатити та інші інфекції. Тому регулярне донорство допомагає безплатно відстежувати стан свого організму. Крім турботи про власне здоров’я, це ще й можливість підставити плече іншим. Якісна донорська кров та її компоненти нині постійно необхідні військовим госпіталям для хлопців і дівчат, які захищають нас від російських окупантів. За даними платформи ДонорUA, з початком повномасштабного вторгнення потреба зросла на 30-40%. Переливання також часто призначають пацієнтам опікових центрів, хірургічних та онкологічних відділень, пологових будинків. Тому представникам цих та інших медичних установ можуть знадобитися контакти БіоМедІнвест.
Додаткові роки активного життя
Люди, які регулярно жертвують свою кров, живуть в середньому на 5 років довше. Оскільки організм людини омолоджується. Незалежні дослідження американських та фінських вчених підтвердили, що у донорів кращий баланс холестерину. А це своєю чергою зменшує ризик померти від інфаркту або інсульту. Донації також активують систему кровотворення й стимулюють імунітет. Саме тому, за даними Американської медичної асоціації, в донорів рідше діагностують серцево-судинні захворювання. А застуди минають швидше й безболісніше.
Профілактика появи злоякісних пухлин
Під час кровопускання з тіла людини виводиться зайве, неорганічне залізо. В іншому випадку його надлишок може накопичуватися в печінці та інших органах, чим призвести до гемохроматозу та порушення роботи всіх функціональних систем. В результаті втрати іонів заліза, підвищується загальний антиоксидантний статус організму людини. Тобто ініціюються процеси знищення вільних радикалів, що руйнують клітини й призводять до патологічних станів. Таким чином, зменшується ризик утворення пухлин. Вірогідність захворіти на рак легенів, прямої кишки, шлунка та гортані стає мінімальною.
Ефект «warm glow» (тепле сяйво)
Це теж про здоров’я, тільки ментальне. Згідно з оригінальною теорією теплого світіння, розробленою професором Каліфорнійського університету Джеймсом Андреоні, люди відчувають радість і задоволення від того, що «виконують свою частину роботи», допомагаючи тим, хто цього потребує. Приємне почуття піднесення і сили виникає й після кожної донації. Це своєрідна емоційна винагорода за те, що ви віддаєте іншим.
Знати, що твоя кров рятує життя – неабиякий стимул здавати її знову і знову. Бути донором – це не тільки корисно, але й шляхетно!