Чому стабілізатор напруги має бути в кожній квартирі?

Попереду – холодна і довга зима, що, зазвичай, приходить в Україну разом із завірюхами, метелицями та ожеледицею. А від початку російського вторгнення ще й супроводжується нахабними ракетними обстрілами. Навіть у довоєнні часи вітчизняна енергосистема в осінньо-зимовий період працювала не досить стабільно. Напруга могла стрибати внаслідок виходу з ладу обладнання на підстанціях, в результаті суттєвого зростання споживання в системі та через стихійні лиха.

Проте ці поточні проблеми не йдуть в жодне порівняння з минулим роком, що виявився надзвичайно важким. Протягом 2022-23 року аварійні відключення світла, пов’язані з масованими атаками, стали майже буденністю.

Навіщо потрібні стабілізатори напруги?

Ризик масованих обстрілів енергетичних об’єктів і надалі залишається високим. Тому стабілізатори напруги https://stabilizatori.com/stabilizatory-naprjazhenija-ua в нинішніх українських реаліях – предмети першої необхідності. Адже в більшості наших домівок стоїть вразлива побутова техніка, яку потрібно надійно захистити від імовірних перепадів в мережі.

Нестабільні 220 вольтів загрожують усім без винятку електроприладам: котлам, холодильникам, комп’ютерам, пральним машинам, телевізорам тощо. Як мінімум, домашня техніка може працювати некоректно: зупинитися, відмовлятися вмикатися, перегріватися, гудіти або функціонувати не на повну потужність. Термін її експлуатації значно зменшиться. Зверніть увагу: на випадки поламання внаслідок негараздів електромережі, гарантія не поширюється. Тому набагато простіше попередити проблему, ніж потім хапатися за голову.

Щоб обладнання не згоріло, необхідно стабілізувати напругу, використовуючи випробувані інноваційні пристрої. Ферорезонансні й релейні вирівнювачі чудово справляються з невеликими коливаннями напруги. Якщо відхилення від необхідних 220 вольтів значні, для вашої домівки знадобиться інверторний або симісторний стабілізатор.

На що здатні сучасні випрямлячі?

Стабілізатори, або випрямлячі, призначені для коригування й нормалізації напруги в реальному часі. Ці невеличкі й тихі девайси – справжні рятівники:

  1. Компенсують зростання або зменшення напруги електроенергії на вході, видаючи на виході безпечні 220 вольтів.
  2. Не дозволяють електротехніці виходити з ладу, контролюючи напругу, запобігаючи замиканню та стабілізуючи стрибки для коректного живлення.
  3. Знеструмлюють й вимикають домашню техніку, якщо напруга в електромережі падає нижче, ніж 160 вольтів, або підіймається вище, ніж 280 вольтів. Таким чином, все обладнання залишиться неушкодженим.
  4. Підтримують стабільне функціонування побутових приладів навіть при значних коливаннях. Працюватиме навіть відео- та аудіотехніка, особливо чутлива до стрибків напруги.
  5. Завдяки складним напівпровідниковим схемам, рятують навіть не досить якісні побутові електроприлади зі слабким рівнем захисту.
  6. Запобігають мерехтінню та блиманню лампочок, продовжуючи термін їх експлуатації.

Після встановлення стабілізатора напруги в помешканні, коефіцієнт корисної дії всіх домашніх приладів досягне максимуму!

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше