Чому стабілізатори напруги можуть захищати від більшості аварійних ситуацій у мережі

Основна функція стабілізатора напруги – надати у мережу струм який матиме показник 220 В із частотою 50 Гц. Відхилення, яке допускається, має бути не більше 0,5 % від цього показника напруги. Тобто на виході є дуже якісний струм, що можна застосовувати для роботи побутових приладів, комерційного обладнання – в офісі, магазині, банківській установі та де інде. За посиланням https://www.quant.ua/product-category/stabilizatory-napruhy/ можна ознайомитись та замовити стабілізатори напруги для побуту і комерційного, промислового використання. Їх виготовляє, проєктує, постійно поліпшує бренд Quant, що випускає ефективні стабілізатори електронної конструкції.

Чому стабілізатори з двомодульною конструкцією «виживають» у найскладнішій ситуації

Конструктори бренду вирішили поділити стабілізатор на дві головні частини: власне стабілізуючу та другий модуль – захисну від перенапруг/імпульсних показників струму. Така конструкція забезпечує подвійний захист системи. Навіть якщо до стабілізатора надійде надзвичайно високий струм, стабілізатор встигне захистити мережу від перенапруги і розподіляючи навантаженість, зможе ефективно уникнути ризиків руйнації. Таким чином конструкція електронного стабілізатора забезпечить надійний захист в будь-яких екстремальних ситуаціях що пов’язані з енергоживленням побутового та комерційного рівня:

  • стрімкий непередбачений обрив нульової фази;
  • перемикання фази на нуль або навпаки;
  • імпульсне стрімке зростання струму до показників, що можуть перевищувати 200% від номінального;
  • висока стійкість до перенапруги і високої сили струму – до 60 А;

Гарантується стабільний захист від нормального комутаційного імпульсного струму, а під час запуску двигунів та іншого обладнання – із високими реактивними струмами.

Високий пусковий струм і реакція стабілізатора

Стабілізатори напруги Quant продовжують ефективно працювати навіть якщо виконують свою роботу під час ввімкнення електродвигунів або інших пристроїв, які потребують високих пускових струмів. Стабілізатор реагує на такий виклик короткочасним зменшенням вхідної напруги. Однак продовжує забезпечувати вихідну напругу у межах гарантованого постачання струму в діапазоні 220 В і з похибкою 0,5%.

Таким чином навіть під час використання ресурсоємних пристроїв які потрібні для роботи компанії або приватного споживача, стабілізатор збереже ефективність роботи внутрішньої мережі і водночас гарантуватиме якісний старт потужного електротехнічного обладнання.

Стабілізатори напруги виконують важливу функцію надійного захисту електротехнічних і електронних пристроїв в умовах нестабільного електропостачання або виникнення аварійних ситуацій. Саме тому вони є корисними як для житлового, так і комерційного сектору.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше