Депутати працюють над збільшенням податків на автогаз

Збільшення податків на автомобільний газ пропонує депутат від правлячої партії.

Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу”, голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що акциз на автогаз має бути збільшено. Таку думку він висловив в інтерв’ю Українським Новинам.

“Щодо зменшення різниці між акцизом на бензин і скраплений газ. Я вважаю, що така ідея має підґрунтя. Я вважаю, що автомобілі їздять одними і тими ж шляхами, тож несправедливо, коли водії на бензині сплачують більше на ремонт цих доріг, ніж автомобілі, які їздять на газі”, – вважає нардеп.

За його словами, ідея збільшення акцизу на газове пальне обговорюється на рівні Кабінету Міністрів.

“Дійсно, енерговіддача від газу є меншою, аніж від бензину приблизно на 20-25%. Таким чином і акциз має бути перерахований. Він повинен бути меншим, але не в чотири рази”, – впевнений очільник комітету.

Джерело ukranews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше