Держдеп США радить Зеленському бути відкритішим з народом та союзниками щодо висвітлення війни

На тлі політичних проблем в Україні керівник Центру глобальної взаємодії США при Державному департаменті Джеймс Рубін м’яко натякає Зеленському бути більш відкритішим із суспільством України та союзниками в інформуванні перебігу війни.

За його словами, “інколи українська влада може чинити опір свободі інформації, яка є нормальною для нас (заходу)”, в той час, як військкори, навпаки, “повідомляють про речі, які не обов’язково відповідають інтересам Зеленського”, пише Цензор.НЕТ

“Але в демократичній державі, якою, як ми сподіваємося, стає Україна, вони можуть зрозуміти, що мати воєнних репортерів, які висвітлюють війну, навіть якщо іноді з’являються погані новини, – це набагато краще життя, ніж контрольоване середовище, в яке росія поставила весь свій народ”, – висловився Рубін.

На думку американського посадовця, кращий доступ до інформації щодо ситуації на полі бої посилить нагальну потребу України в більшій допомозі з боку її союзників.

Нагадаємо, що Зеленський-Єрмак проводять тотальні чистки у владі та у військовому керівництві. Звільняють всіх, хто має хоча б якусь медійність та впізнаваність. Особливо на міжнародній арені. Замість них призначають наближених до Єрмака людей, або ж тих, хто буде робити все з наказу офісу президента. Також, це призвело до практично повного блокування правдивої інформації з фронту. У ЗСУ тотальна заборона коментувати будь-що під загрозою арешту за начебто держзраду. Інформацію частково повідомляють лише поодинокі незалежні добровольчі підрозділи та військові кореспонденти не з орбіти офісу президента. Політична опозиція залякана та закрита всередині країни. Збільшується тиск на бізнес.

Також, нещодавно, з’явився проєкт закону Слуг Народу, де пропонувалося ув’язнювати довічно всіх, хто б міг представляти Україну на міжнародній арені. Тобто, від волонтерів та військових до дипломатів, якщо це не узгоджено з Офісом Президента. Наразі в Україні і так повністю знищений дипломатичний корпус, який мав би зараз посилено працювати на інтереси України у світі. На найвищих державних посадах перебувають маріонетки, які нічого не роблять самостійно. Це призвело до дуже великого падіння рейтингу України на міжнародному просторі та позначилось на військовій та фінансовій допомозі від інших держав. Тому в Україні все частіше пишуть про повну узурпацію влади Зеленським-Єрмаком та шлях до тотальної диктатури російського зразка.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше