Direct to Cell вже працює: SpaceX переслали перше повідомлення через власні супутники

Після запуску нових супутників Starlink із функцією Direct to Cell, SpaceX на своїй сторінці в X (Twitter) повідомила про успішне випробування технології.

Офіційне повідомлення SpaceX стверджує, що новітні супутники Starlink із функцією прямого підключення до смартфонів успішно відправляли та отримували текстові повідомлення всього через шість днів після запуску. Зазначено, що технологія Direct to Cell дозволяє передавати текстові повідомлення між смартфонами.

Direct to Cell розроблено для забезпечення повного доступу користувачів до текстових повідомлень, дзвінків та перегляду веб-сторінок через супутники Starlink. Важливою особливістю технології є те, що вона працює в будь-якому місці, де видно небо, навіть у прибережних водах.

За планами, Direct to Cell також буде підтримувати пристрої IoT із стандартами мобільного протоколу передачі даних LTE. Для користування цією технологією не потрібно оновлювати апаратне забезпечення гаджетів чи встановлювати додаткові програми.

Уже зараз користувачі можуть відправляти текстові повідомлення за допомогою цієї технології, а з 2025 року планується розширення функціоналу на голосові дзвінки та перегляд веб-сторінок.

Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше