Для України розробили доступне модульне житло, що складається як конструктор Lego (фото)

Архітектурна студія Cutwork розробила концепцію недорогого модульного житла – проєкт ReHome був задуманий саме для України, оскільки є швидким рішенням для заміни пошкоджених чи зруйнованих будинків.

Про це пише Dezeen.

За словами провідного архітектора студії Антоніна Юдзі Маено, таку нерухомість можна легко адаптувати для розміщення різної кількості людей, що є досить корисно під час кризової ситуації.

“Ідея полягає не в тому, щоб будувати суто екстрені притулки, які не будуть використовуватися в довгостроковій перспективі, а в тому, щоб будувати якісне доступне житло, яке може забезпечити притулок і безпеку в будь-яких умовах і ситуаціях”, – сказав він.

Система ReHome складається з блоків площею 27 квадратних метрів – їх можна складати “як блоки Lego” і в такий спосіб створити будівлі висотою до шести поверхів. Самі блоки виготовлятимуть за межами будівельного майданчика, щоб забезпечити швидке та економічно ефективне будівництво.

“Щодо масштабу майбутнього завдання, ми бачимо, як збірне будівництво значно знижує вартість створення доступного модульного житла з економією коштом масштабу”, – зазначив Маено.

Конструкція дозволяє комбінувати або адаптувати модулі для створення п’яти різних типів квартир. Кожен стандартний блок буде розділений на три секції, де знаходитимуться спальні кімнати та підсобні приміщення, розташовані в центральному блоці, затиснутому між великими варіативними житловими приміщеннями.

Джерело glavcom

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше