До 2040 року світ очікує подвоєння випадків одного з типів раку, особливо серед чоловіків

Прогнозується, що до 2040 року кількість чоловіків, у яких діагностували рак передміхурової залози, збільшиться вдвічі до 2,9 мільйона на рік. Щорічна смертність від цієї хвороби зросте на 85%.

Про це говориться у матеріалі The Guardian.

Кількість хворих раком простати зросте

Станом на сьогодні рак передміхурової залози вже є основною причиною смерті та інвалідності. Він також є найпоширенішою формою раку у чоловіків у понад 100 країнах.

Враховуючи старіння населення та зростання очікуваної тривалості життя в усьому світі, новий аналіз прогнозує різке зростання випадків захворювання та смерті протягом наступних 15 років.

Прогнозується, що кількість діагнозів зросте з 1,4 мільйона на рік у 2020 році до 2,9 мільйона у 2040 році. Це означатиме, що кожної години приблизно 330 чоловікам у всьому світі повідомлятимуть, що вони хворіють на це захворювання.

Передбачається, що кількість смертей у всьому світі зросте на 85% протягом 20-річного періоду з 375 000 у 2020 році до майже 700 000 у 2040 року. Справжня кількість смертей, ймовірно, буде вищою, кажуть експерти, через недодіагностику та відсутність даних у нерозвинених країнах і країнах із середнім рівнем доходу.

Висновки дослідження були опубліковані в журналі Lancet в рамках роботи комісії з раку передміхурової залози та були представлені на щорічному конгресі Європейської асоціації урологів у Парижі в суботу, 5 квітня.

Джерело segodnya

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше