Додаток соціальної мережі Truth Social Дональда Трампа виявилося непросто встановити через дуже високий попит

Представлена ​​в неділю соціальна мережа колишнього президента США Дональда Трампа (Donald Trump) Truth Social покликана допомогти йому повернутися в медіапростір після майже тотального бана на основних медіамайданчиках США.

А проте, новий проєкт вже почав перші труднощі, багато в чому обумовлені його популярністю.

Як повідомляє Reuters, на початку понеділка програма в Apple App Store стала безумовним лідером у рейтингу безкоштовних програм маркетплейсу. Ті, хто наперед оформив попереднє замовлення на установку, отримували софт першими в автоматичному режимі. При цьому багато користувачів повідомляли про проблеми з реєстрацією акаунтів, а деяким прийшли повідомлення: “Через масовий попит ми помістили вас до списку очікування”. Раніше повідомлялося, що програма вже доступна для обмеженого кола людей, запрошених для участі в першій фазі тестування.

Свого часу акаунти Трампа були заблоковані в Twitter, Facebook і на YouTube після протестів у США 6 січня 2021 року, які супроводжувалися частковим захопленням Капітолію прихильниками Трампа – тоді останнього звинуватили у розпалюванні насильства. Очолювана прихильником Трампа Девіном Нуньєсом (Devin Nunes) компанія Trump Media & Technology Group (TMTG) стоїть як за соціальною мережею Truth Social, так і за низкою інфобізнесів, що обіцяють свободу слова користувачам, які зазнали тиску на більш відомих платформах. Втім, поки що суперники Twitter — Gettr і Parler, а також відеосайт Rumble, непорівнянні за популярністю із загальновідомими у світі аналогами.

За словами Нуньєса, соціальна мережа буде повністю працездатною до кінця березня як мінімум у Сполучених Штатах. Ще в п’ятницю він закликав у додатку перших користувачів до більшої активності – ставати фоловерами нових акаунтів, ділитися фото та відео, брати участь у дискусіях.

Відомо, що TMTG планує вийти на фондові торги в Нью-Йорку завдяки злиттю із «бланковою» компанією Digital World Acquisition Corp (DWAC). Також відомо, що у грудні TMTG вже залучила $1 млрд фінансових зобов’язань приватних інвесторів, але ці кошти будуть недоступні, допоки не закриється угода з DWAC. Фінансова діяльність Digital World привернула пильну увагу американських регуляторів і пройдуть місяці доти, доки (і якщо) угода буде завершена.

Джерело Reuters

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше