Додаток Twitter відтепер буде щебетати

Редактори The Verge помітили що в додатку Twitter на iOS, коли ви потягнете вниз для того, щоб оновити стрічку, ви почуєте кілька нових звуків. Один з них, – це невеличка трель, яка звучить, коли ви вперше витягуєте стрічку, а після завершення оновлення звучить коротке підтвердження (хоча звуки дуже неприродні).

Редактор The Verhe @jaypeters зробив запис, щоб ви могли оцінити нові звуки.

Точно не відомо, коли відбулася ця зміна, але вперше її помітили у п’ятницю, і з того часу почали помічати багато твітів про “цвірінькання” в Twitter. Хоча згадки про новий звук були й раніше, що може означати, що оновлення поступово розгортається для користувачів.

Судячи зі всього, це не лише зміна для iOS. Такий же звук почув один з редакторів The Verge, який користується смартфоном на Android – @pervsinner.

Якщо ви хочете самі почути шум на своєму телефоні, просто спробуйте потягнути вниз, щоб оновити стрічку. Якщо ви цього не чуєте, спробуйте примусово закрити програму Twitter і відкрити її знову, і переконайтеся, що ви використовуєте останню версію програми. Ми не впевнені, наскільки широко це розповсюджено, тому ви можете ще не мати звуків, навіть якщо ви спробуєте виконати ці кроки.

Джерело theverge

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше