Довше, ніж у iPhone: Samsung Galaxy S24 отримуватиме оновлення протягом 7 років – до Android 21

На презентації компанія Samsung представила свої нові флагмани Galaxy S24, Galaxy S24+ і Galaxy S24 Ultra. Але, мабуть, головною новиною заходу стало збільшення терміну підтримки новинок.

Спікери Samsung офіційно оголосили про те, що всі 3 моделі лінійки Galaxy S24 отримуватимуть оновлення протягом 7 років. Причому йдеться не лише про патчі безпеки, а й про великі оновлення операційної системи.

Оскільки смартфони поставляються з Android 14 “з коробки”, то вони можуть розраховувати на Android 21 (як би не називалася ця версія операційної системи). Тобто купивши смартфон у 2024 році, ви продовжите отримувати оновлення в 30-х роках.

До цього Samsung пропонувала своїм флагманським пристроям 4 роки основних оновлень Android і 5 років виправлень безпеки. Довгий час це була найкраща політика в Android, доки торік Google не представив серію Pixel 8 із 7-ма роками великих оновлень.

Тепер і Samsung, і Google у цьому питанні випереджають свого основного конкурента – Apple, яка має тенденцію підтримувати iPhone протягом приблизно 6 років, плюс-мінус залежно від моделі.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше