Екоактивісти штурмують завод Tesla біля Берліна під гаслами “Зруйнуємо Капіталізм” (відео)

Так звані, екоактивісти протестують проти розширення єдиного заводу Tesla в Європі (Gigafactory), розташованого під Берліном. Вони вимагають припинити виробництво того, що називають “брудними машинами”, і зосередили свої дії під тегом StopTesla в соціальних мережах. За інформацією німецького видання Bild, учасники мітингу, яких називають лівими радикалами, піднімають червоні прапори та скандують гасла про руйнування капіталізму.

Поліція спочатку контролювала ситуацію, але активісти прорвали загорожу та увійшли на територію заводу, загальна кількість протестувальників складає близько 800 осіб. На місці стали застосовувати перцеві балончики, проте ситуація вийшла з-під контролю.

Протести почалися ще 4 березня, коли навколо заводу з’явилися наметові містечка. Активісти закликали політиків Бранденбурга припинити плани Ілона Маска щодо розширення заводу і зберегти прилеглі лісові території. Нещодавно, через підпал електроопори на території заводу, виробництво було призупинено на тиждень, відповідальність за це взяли на себе ліві активісти.

Також зазначається, що виробництво електромобілів може мати великі екологічні наслідки через викиди та вплив на довкілля від виробництва та підзарядки акумуляторів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше