Естонія передала Україні новий пакет допомоги, що туди входить

У неділю, 26 лютого, міністр оборони Естонії Ханно Певкур зустрівся в Києві з міністром оборони України Олексієм Резніковим та оголосив про черговий пакет військової допомоги
Про це Резніков написав у facebook.

Він зазначив, що це не перший візит міністра до Києва.

У виданні ERR розповіли, що у новий пакет допомоги увійшли автомати, пістолети, безпілотні літальні апарати, тепловізори, генератори та зарядні пристрої, а також одяг.

“Переоцінити допомогу Естонії важко. Тільки уявіть – загальна сума допомоги Україні від Естонії уже перевищила 1% ВВП! Постійна підтримка в рамках “Рамштайну”, гаубиці 155 мм, ініціатива “1 мільйон снарядів 155 мм для України”, польові шпиталі й лікування наших воїнів — це лише невеликий перелік того, що для нас робить дружня Естонія”, – прокоментував Резніков.

 

Джерело facebook

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше