Фанати лютують: ряд анонсованих у 2019 році характеристик Tesla Cybertruck в підсумку виявився обманом

Для того, щоб створити інтерес до тієї чи іншої моделі, багато автовиробників йдуть на хитрий перебіг. Анонсуючи автомобіль, вони позначають для нього характеристики, які ближче до запуску машини у продаж можуть скорочуватися мало не вдвічі. От і Tesla не стала винятком.

Близько тижня тому американський автовиробник нарешті розпочав продаж свого нового електричного пікапа Cybertruck, який довгий час не вдавалося запустити у повноцінне масове виробництво. Але ось невдача. Підсумкові характеристики машини виявилися помітно нижчими, ніж у 2019 році, коли автомобіль був анонсований, а перші покупці внесли за них заставу.

У соціальних мережах Tesla зазнала жорсткої критики. На профільних форумах Cybertruck, зокрема у гілці на «Reddit» лають компанію за ціну машини, що сильно змінилася, за три роки.

У 2019 році вартість одномоторного пікапа складала менше 40 тисяч доларів, тоді як зараз вона дорівнює 61 тисячі доларів.

Але ще більшою різниця виявилася у двомоторному повнопривідному Cybertruck. Три роки тому він коштував від 49 тисяч 900 доларів, а тепер коштуватиме покупцям щонайменше 80 тисяч.

До списку інших претензій до компанії були також внесена знижена буксирувальна здатність з спочатково зазначених 6350 кг до 4990 кг, а також запас ходу, який привів фанатів Cybertruck в лють.

При анонсі 3-моторної версії Cyberbeast в Tesla обіцяли, що дальність ходу на одному заряді складе більше 800 км, але насправді вона виявилася меншою майже в 2 рази – до 515 км.

Для тих, кого це не влаштовує, передбачено розширювач запасу ходу, але за нього доведеться викласти додаткові 16 тисяч доларів і пожертвувати третиною багажного відділення.

Тепер багато шанувальників Cybertruck погрожують Tesla скасувати свої замовлення через те, що специфікації пікапа не відповідають тим, які їм пообіцяли у 2019 році.

Джерело uamotors

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше