Федоров показав робота-штурмовика “Залізний лицар”

Днями на передовій відбулися випробування безпілотного робота Ironclad. Він був спроектований інженерами української компанії Roboneers. Про це у Facebook повідомив Михайло Федоров.

У буквальному перекладі Ironclad означає “Залізний лицар”. Сили оборони використовуватимуть такі роботизовані платформи для виконання різноманітних бойових завдань на кшталт штурму ворожих позицій, проведення розвідки та забезпечення вогневої підтримки піхотним підрозділам.

Ironclad переміщається на швидкості до 20 км/год. Робот оснащений тепловізійною камерою. Як озброєння він отримав бойову турель “Шабля М2”. Від стрілецької зброї противника роботизовану платформу захищає броньований панцир. Для управління нею можна використовувати пульт ДУ.


Перший бойовий робот був спроєктований у 2018 році. Він був мало схожий на сучасного “Залізного лицаря”. Під час модернізації платформу було оснащено масивнішими колесами, відсіком для вантажу і бойовим модулем. Корпус робота став більш округленим. За словами розробників, Ironclad можна використовувати як окрему бойову одиницю, так і в тандемі з різною технікою, безпілотниками й системами розвідки.

Джерело Федоров

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше