Forbes розповів, до чого приведе передача ЗСУ далекобійних ракет для HIMARS

Передача Пентагоном українській армії 100 ракет ATACMS призведе до істотної зміни розстановки сил на фронті в короткостроковій перспективі. За даними Forbes, тактичні ракети зі США дозволять ЗСУ відрізати окупантів від маршрутів постачання, які перебувають у глибокому тилу.

Журналісти Forbes зазначають, що БК своїм військам росія постачає переважно залізничним транспортом. За допомогою ракет GMLRS армії України вдалося відсунути кінцеві пункти розвантаження боєприпасів. У результаті час їх доставки до фронту зріс. Ракети ATACMS у цьому відношенні ефективніші. Останні можна використовувати для знищення мостів та залізничних станцій. З їхньою допомогою ЗСУ зможуть бити по ворожими цілям практично в будь-якій точці України.

“Срібною кулею” далекобійні ракети зі США, звичайно, не стануть. Водночас вони здатні забезпечити контрнаступ на південному напрямку. Американські парламентарі не проти надання ЗСУ тактичних ракет. Питання, коли саме і в якій кількості вони будуть поставлені.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше