Galaxy S24 випереджає iPhone 15 у швидкості передачі даних через мережу 5G

Компанія Ookla, що спеціалізується на аналітиці мережної інфраструктури, опублікувала звіт про швидкість роботи з мережами 5G смартфонів серії Samsung Galaxy S24. Як з’ясувалося, актуальні флагмани Samsung обходять за швидкістю передачі даних у мережах 5G не тільки минулі моделі серії Galaxy S, а й представників сімейства iPhone 15.

Ookla поділилася останніми результатами тестування в дописі в блозі. Фірма зібрала дані з 1 лютого по 24 березня в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, на Близькому Сході та в Африці, Європі та Північній Америці та спеціально порівняла лінійку Galaxy S24 (і більш ранні пристрої) зі смартфонами iPhone 15.

Ookla каже, що «сімейство Samsung Galaxy S24 продемонструвало статистично значуще лідерство щодо середньої швидкості завантаження 5G у семи з 15 країн у цьому дослідженні».

Сімейство iPhone 15 справді посіло перше місце за середньою швидкістю 5G в одній країні, і Ookla підкреслює, «що відмінності у швидкості між пристроями Galaxy S24 і iPhone 15 були відносно незначними в деяких проаналізованих країнах». Але в цілому пристрої S24 випередили смартфони iPhone 15.

У США пристрої S24 мали середню швидкість на 34 Мбіт/с швидше, ніж лінійка iPhone 15:

Сімейство iPhone 15 опинилося на четвертому місці в Гонконзі з пристроями S24, які мають середню швидкість на понад 20 Мбіт/с швидше:

В ОАЕ сімейство S24 випередило пристрої iPhone 15 лише на 9 Мбіт/с:

У Великобританії нові смартфони Samsung мали медіану 18 Мбіт/с:

Джерело portaltele

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше