Google Lens впровадить функцію пошуку за допомогою голосу

За даними розбірки APK у версії 15.22.29.29.arm64 (бета), Google працює над новими функціями для Google Lens, які можуть значно спростити процес додавання контексту до пошуку зображень.

Зокрема, з’явиться можливість довго натискати кнопку затвора, щоб додати голосовий контекст до вашої фотографії чи відео. Це дозволить користувачам легко вводити додатковий контекст голосом або текстом після завершення пошуку зображень.

Додатково, виявлено нові рядки коду, які вказують на майбутні функції, такі як можливість записувати відео і додавати до нього голосовий контекст для пошуку. Ці функції ще не доступні для публічного випуску.

Google Lens — це потужний інструмент для пошуку зображень, який дозволяє швидко знаходити інформацію за допомогою камери вашого пристрою.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше