Google представила нові ШІ-функції для мандрівників в Google Maps та пошуку

Google представила кілька оновлень, покликаних допомогти користувачам у плануванні подорожей: нові можливості перекладу, складання маршрутів штучним інтелектом, а також рекомендації, що куруються в Google Maps.

На цьому тижні Google Maps почне підказувати користувачам, де можна поїсти і які заклади варто відвідати. Спочатку ця функція з’явиться лише в деяких містах США і Канади. Рекомендації оновлюються щотижня з різних джерел, серед яких Lonely Planet, The New York Times і OpenTable, і розділені на три списки: «Набирають популярність», «Найкращі» за весь час і «Діаманти» — не особливо популярні місця, що заслуговують на увагу.

Крім цього, у пошуку випробовується нова функція генеративного штучного інтелекту, що пропонує користувачам ідеї для подорожей. Прокладений ШІ маршрут включає додаткові відомості, на кшталт варіантів перельотів та готелів, а також пропозиції відвідати певні місця.

За словами Google, з часом ШІ запропонує інформацію про заклади, відгуки та фотографії – і отриманий маршрут можна буде відправити до інших сервісів Google, таких як Gmail, Docs або Maps. Поки що ця функція доступна лише учасникам програми тестування Search Generative Experience (SGE).

Оновилася і представлена ​​в січні функція Circle to Search, за відсутності якої компанія висміювала iPhone. Тепер з її допомогою можна перевести інформацію з будь-якої частини екрана утриманням кнопки «Додому» або навігаційної панелі з наступним натисканням значка перекладу. Донедавна функція Circle to Search була лише на Google Pixel 7 Plus та Samsung Galaxy S24, але незабаром має з’явитися і на інших пристроях під керуванням Android.

Джерело vsviti

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше