HIMARS блискуче ліквідував пускову установку рідкісної РСЗВ “Град-1” окупантів (відео)

Українські захисники знищили пускову установку 9П138 рідкісної реактивної системи залпового вогню “Град-1”.

Пускову установку було знищено високоточним боєприпасом GMLRS на Донеччині. Установка 9П138 є частиною реактивної системи залпового вогню. Вона також включає в себе транспортну машину 9Е450. 9П138 має 36 напрямних і використовує як шасі вантажний автомобіль ЗІЛ-131.

Система “Град-1” може використовувати різні типи боєприпасів калібру 122,4 мм, включаючи ті, що містять касетну головну частину. Максимальна дальність стрільби цією системою становить від 1500 метрів до 15 000 метрів. Час, необхідний для випуску повного залпу, складає 18 секунд.

Oryx пише, що українські військові раніше ліквідували всього чотири бойові машини 9П138 зі складу “Град-1”. У порівнянні, реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град” знищено понад 100 одиниць і ще близько трьох дюжин було захоплено.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше