HIMARS зможуть завдавати ударів по флоту рф у Севастополі без ракет ATACMS

У міру звільнення захоплених окупаційними військами сіл на Херсонщині лінія фронту зміщується в бік Кримського півострова. Незабаром українські оператори ракетних комплексів HIMARS зможуть завдавати ударів по Севастополю ракетними снарядами GMLRS. Тактичні ракети ATACMS для цього їм будуть не потрібні.

На думку екс-командувача військами США в Європі Бена Ходжеса, рф викинула гроші на вітер, коли вирішила відтворити Чорноморський флот. На момент початку вторгнення він контролював майже всю акваторію Чорного моря. Пізніше з’ясувалося, що російський флот так само поганий, як і армія. Наявність на озброєнні крилатих ракет “Калібр” йому не допомогла.

Зона ураження ракетних снарядів GMLRS

Після затоплення крейсера “Москва” вартістю 750 млн USD, який мав статус флагмана, стало зрозуміло, що російський флот нічого з себе не представляє. Зараз кораблі ЧМФ стоять у Севастополі. Наближатися до берегової лінії України вони бояться. Цього тижня стало відомо, що окупанти прибрали з Криму свої підводні човни, оскільки побоюються, що вони можуть бути знищені. Таке поводження “орків” є цілком обґрунтованим, оскільки контрнаступальна операція ЗСУ на Херсонщині триває.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше