Hyundai представила електрокар, що може їхати боком (відео)

Компанія Hyundai Mobis представила на виставці CES автомобіль Mobion, який по суті є допрацьованим Ioniq 5.

Він оснащений системою e-Corner нового покоління, що дозволяє всім чотирьом колесам повертатися незалежно на кут понад 90 градусів. Це дозволяє не тільки повторювати знамениту функцію Crabwalk у GMC Hummer EV та інших машинах, коли автомобіль зсувається по діагоналі, а й переміщатися просто вбік. Ця можливість дозволяє виконувати нестандартні завдання на дорозі та паркуванні, зокрема розворот щодо зафіксованої передньої чи задньої осі тощо.

Кожне колесо є, по суті, своєю власною закритою трансмісією. Hyundai Mobis називає цю технологію In-Wheel, що об’єднує електродвигун, функції гальмування, кермового керування та підвіски на кожному колесі.

Перша версія системи e-Corner була представлена ​​на цій виставці рік тому, але Hyundai Mobis продовжує її розробку та покращення. Mobion відрізняється від звичайного Ioniq 5 новим зовнішнім освітленням, яке може попереджати про нештатні ситуації інших водіїв. Система може проєктувати зображення на землю в діапазоні 360 градусів, попереджаючи інших про передбачуваний напрямок руху автомобіля.

Поки що Hyundai нічого не каже про початок масового виробництва нового електромобіля.

Джерело t4

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше