Hyundai розробляє літаючий автомобіль зі знімним дроном

Компанія Hyundai працює над створенням літаючого автомобіля зі знімним дроном, прикріпленим до автомобіля. Hyundai хоче поєднати дві свої ідеї в одну конструкцію.

За словами Hyundai, як наземні, так і повітряні транспортні засоби мають обмеження, і цей новий витвір вирішує всі їхні проблеми. Транспортні засоби можуть легко переміщатися повітрям, коли їх наземне пересування обмежене або відсутнє.

Знімний дрон повинен бути більшим, тому що йому потрібно достатньо потужності, щоб транспортувати автомобіль повітрям. Як тільки ця “конструкція” приземлиться, наземний транспортний засіб доставить дрон у місця, до яких він не може дістатися.

Ця нова система має переваги, що виходять за рамки простого підйому автомобіля і польоту. Дальність польоту не буде обмежена, оскільки Hyundai згадує альтернативні види палива, такі як водень. Як наземні, так і повітряні транспортні засоби можуть бути обладнані будь-яким із широких варіантів силових агрегатів, які Hyundai в даний час вже розробив або розробляє.

Дрон може рухатися гібридною системою, а також може підлітати і заряджати повністю електричний автомобіль. Hyundai стверджує, що це можна зробити через дротове або бездротове з’єднання. Це було б чудовим рішенням для власників електромобілів, які мешкають у квартирах і не мають доступу до домашнього зарядного пристрою. Ви просто залишаєте свою машину на вулиці, а дрон прилетить та зарядить її за вас.

Hyundai стверджує, що він також ідеально підходить для перевезення вантажів. У цьому сценарії наземний транспортний засіб матиме знімну капсулу, куди люди зможуть складати речі. Наземний транспортний засіб може під’їхати до відповідного місця для зустрічі з повітряним транспортним засобом. Потім він захопить знімну капсулу з автомобіля і набагато швидше перемістить її на велику відстань.

Коли автомобіль їде під час поганої погоди, його летюча частина може сканувати місцевість і пропонувати транспортному засобу рішення, недоступні його обмеженому огляду.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело building-tech
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше