Як «прокачати» камеру Android-смартфону до рівня топових iPhone за допомогою лише кількох налаштувань

Сучасні флагманські смартфони забезпечують якість знімків на рівні професійних фотокамер. Власники більш дешевих андроїд-пристроїв можуть «підтягнути» якість картинки за рахунок внесення змін до оптики.

Для покращення знятих зображень потрібно виконати мінімальну кількість маніпуляцій, суть та черговість яких наведено нижче.

  • Встановити високу якість фотографій. Для цього в меню налаштувань камери потрібно вибрати опцію “Висока якість” або виставити найбільшу роздільну здатність фото. Це дозволить зберегти деталі та яскравість знімків.

    • Вибрати співвідношення сторін 4:3. Таке поєднання відповідає матриці камери, запобігає обрізанню знімків і зберігає пропорції об’єктів.

  • Поекспериментувати із режимом штучного інтелекту. Для цього потрібно активувати ШІ, після чого він автоматично оптимізує налаштування камери під різні об’єкти.

  • Використовувати режим HDR. Технологія розширеного динамічного діапазону забезпечує отримання знімків з більш вираженими деталями та контрастами. У більшості смартфонів передбачена автоматична активація даного режиму.

  • Активувати нічний режим. Ця функція незамінна при зйомці в умовах недостатнього освітлення (покращує якість знімків у темний час доби, роблячи їх яскравішими і чіткішими).

  • Дотримання цих простих рекомендацій забезпечує максимальне розкриття потенціалу камери на android-смартфонах, що позитивно відбивається на якості знімків.
Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше