Як вибрати пензлі для макіяжу
Якісно виконаний макіяж – важлива деталь будь-якого образу. Для створення мейкапу необхідно правильно вибрати інструменти, а саме пензлі. Вони часто використовуються в роботі візажиста і поставляються в різних наборах. Пензлі для макіяжу дають змогу точно наносити косметичний засіб – основи, пудри або бронзатори, як кремові, розсипчасті, пресовані, так і мінеральні. Добре підходять для розтушовування тіней, корекції форми брів або точного нанесення помади.
Види та відмінності пензлів для макіяжу
Сьогодні існує величезна кількість найрізноманітніших пензлів, що використовуються для створення ідеального макіяжу. Кожна з груп передбачає собою поєднання кількох видів пензликів для макіяжу, розрахованих застосовувати їх в необхідній зоні обличчя:
- Віяловий пензлик – має кілька призначень: видалення надлишків макіяжу під очима, надання форми і нанесення бронзера і рум’яна. Пензель також використовується для так званого «хайлайтера». Це пудра, що світиться, і яку наносять на найвищу частину вилиць, іноді по довжині носа та на кінчик верхньої губи.
- Пензель для брів. Асиметричний, з короткими щетинками для заповнення і затемнення брів. Будьте обережні з цим пензлем і продуктом, який він набирає, тому що брови – це обрамлення обличчя, і вони багато в чому визначають ваш макіяж.
- Пензель для пудри – універсальний інструмент, який обов’язково має бути у вашому наборі. Використовуйте його для нанесення будь-якого виду порошку. Найчастіше разом із ним наноситься прозора матувальна пудра, яка служить для закріплення нанесених тональних і кремових продуктів. Він також сприяє усуненню небажаного “блиску” навколо Т-зони. У пензля м’яка текстура зі штучного ворса.
- Пензель для розтушовування – обов’язковий інструмент для вашої колекції. Його назва досить ясно говорить про застосування. Круговими рухами наносьте, розтушовуйте або розподіляйте засіб по повіці для кінцевого результату. Пензель найчастіше використовується в складці ока. Там, де темніші та світліші відтінки тіні повинні будуть лягати плавно і без різких ліній.
- Пензель для губ. Використовуйте квадратний кінець, щоб нанести чітку лінію помади на губи.
- Пензлик кабукі – м’який і округлий, він ідеально підходить для нанесення бронзатора, рум’ян, контуру і пудри-хайлайтера. Він відповідає призначенню пензля для пудри, різниця в тому, що у нього відсутня довга ручка.
Як вибрати пензлі для макіяжу
Тип пензля, який ідеально підійде, залежить від того, з якою косметикою ви працюєте. Пензлі з натуральних матеріалів найкраще пасують до порошкоподібної косметики, такої як розсипчаста пудра, і незамінні під час роботи з натуральною косметикою. Пензлі з синтетичних матеріалів підходять до косметики на олійній основі та незамінні під час роботи з підводкою, помадою, консилером і тональною основою. Загальний принцип полягає в пошуку високоякісних пензлів, створених для конкретного використання. Більшість пензлів мають бути щільними, з шовковистою текстурою і конічної, округлої форми кінчика ворсу.
Догляд за пензлями для макіяжу
Пам’ятайте, що професійні пензлі для візажу необхідно тримати в чистоті:
- Раз на місяць приготувати розчин (змішати теплу воду з невеликою кількістю м’якого мийного засобу) і промити пензлі в ньому.
- Для натуральної щетини рекомендується спеціальний шампунь. Для синтетики можна використовувати просто мильний розчин.
- Після мильного розчину пензлі необхідно добре промити і промокнути паперовими рушниками. Пальцями сформувати ворс, а потім викласти на плоску поверхню, залишивши до повного висихання.
- Не ставте пензлі вертикально, сила тяжіння впливатиме на щетину і вони втратять первісну форму.
- Не рекомендується сушити пензлі феном і поблизу опалювальних приладів.
Багатьом жінкам довелося оцінити різницю між професійним макіяжем, який виконує візажист і тим, що робиться самостійно. Безперечно, майстерність і досвід професіонала – великий внесок в отриманий результат, проте це лише частина успіху. Багато що також обумовлюється якістю матеріалів, таких як косметика і набір пензлів для візажу. Купити професійні пензлі для макіяжу – означає перейти на новий рівень якості нанесення макіяжу. З їхньою допомогою можна підвищити стійкість мейкапу, домогтися рівного нанесення, якісно виконати розтушовування рум’ян і тіней.