Як виглядатиме Музей Революції Гідності і хто його проєктуватиме (фото)

Проєктування Музею Революції Гідності замовили київській компанії «Основа-Солсиф» за 49,4 мільйона гривень, повідомляють Наші гроші.

Проєкт має відповідати пропозиції Штурм пагорба німецького архітектурного бюро Kleihues + Kleihues Gesellschaft von Architekten, що виграла на міжнародному конкурсі. Автори Ян Кляйгус та Йоганес Кресснер передали всі майнові авторські права замовнику – «Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності».

 

«Основа-Солсиф», згідно з умовами тендеру, має спроєктувати проєкт і робочу документацію Музей Революції Гідності до квітня 2023 року.

Зараз на місці будівництва, алеї Героїв Небесної Сотні, 3, розташовано залишки попереднього незавершеного будівництва та котлован.

 

Музей матиме чотири надземних і два підземних поверхи. Передбачено місце для масових заходів просто неба й оглядовий водний басейн між музеєм та майбутнім «Меморіальним садом».

Джерело budport

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше