Як використовувати ШІ в школах, Міносвіти готує рекомендації

Міністерство освіти і науки розпочало роботу над інструктивно-методичними рекомендаціями з впровадження технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.

Про це повідомляє видання Оsvita.ua

Для цього була створена робоча група, в яку увійшли 30 фахівців із представників МОН, наукового середовища, інститутів підвищення кваліфікації, університетів, шкіл і громадського сектору.

Очікується, що до 1 травня цього року члени робочої групи розроблять пропозиції рекомендацій щодо використання технологій штучного інтелекту в школах і передадуть проєкт документа до Директорату цифрової трансформації МОН.

Далі, Директорат цифрової трансформації та директорат шкільної освіти МОН мають підготувати пропозиції для керівництва Міністерства освіти і науки для прийняття рішення не пізніше 1 серпня, перед початком нового навчального року.

Нагадаємо, Національний мультипредметний тест у 2024 році можна буде скласти у 31 країні та 55 містах. Недавно до переліку додалося місто Тралі в Ірландії, що відкриває можливість вступникам з цієї країни змінити локацію проходження тестування.

Джерело shotam

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше